יש לכם שאלות שצריכות מענה? כאן רכזנו עבורכם מקבץ שאלות נפוצות ותשובות קצרות בנושאי מיגון, התקנת מנעולים והזמנת מנעולן. למידע נוסף, חייגו אלינו ונשמח לייעץ לכם מונטיפיורי מנעולים- 0538244378

יש לי דלת עץ פשוטה בכניסה לדירה האם כדאי לי להתקין מנעול כספת מעל למנעול הרגיל?

מנעול כספת ג'ואל  נועד להתקנה בדלתות פלדלת. בדלתות עץ עדיף להתקין או מנעול עליון אמריקאי DEADBOLD או מנעול אלזט שזה בעצם מנעול כספת מוקטן ומותאם לדלתות מעץ.
 

מה חשוב לדעת כשמחליפים צילינדר לבד?

בדלתות שאינם דלתות פלדלת ואין לצילינדר הגנה מפני שבירה, יש לשים לב שהצילינדר יבלוט מקסימום עד 10 מ"מ מקו הדלת! צילינדר שיותקן ויבלוט מעבר ל10 מ"מ, יהיה חשוף לשבירה מהירה ופריצה תוך שניות, בעצם דלת זו רק נחשבת נעולה אך היא ממש לא נעולה ולא מוגנת.
בדלתות פלדלת: לא רצוי להחליף צילינדר לבד! בכל מקרה בו ניסיתם להחליף צילינדר לבד ולא הצלחתם, חייגו אלינו וקבלו עזרה ממנעולן מקצועי בשיחת וידאו, שירות זה ניתן ללקוחותינו ללא תשלום.

האם כשקשה לסובב את המפתח בדלת כדאי להחליף צילינדר?

לא תמיד כשהמפתח מסתובב בקושי הפתרון הוא להחליף צילינדר בהרבה מקרים ניתן לכוון את הדלת ללא צורך בהחלפת חלקים
רק הטכנאי בשטח יוכל לקבוע מה כדאי וצריך לעשות 

האם ניתן להגביה דלת ששקעה ופוגעת ברצפה?

בהחלט, ניתן לכוון את כל סוגי הדלתות ובמקרה קיצון להחליף את מיקום הצירים או להשתמש בצירים חדשים לגמרי.

מהו זמן ההגעה מאישור ההזמנה?

זמן ההגעה המירבי בתל אביב הינו 20 דקות ומחוץ לתל אביב כחצי שעה 

תוך כמה זמן ניתן להחליף דלת כניסה לבית

יש כמה סוגי דלתות כניסה.
החלפת דלת כניסה פלדלת סטנדרטית בדרך כלל כיומיים שלושה, יום לאחר אישור ההזמנה אנו נגיע למדוד את הפתח או המשקוף הקיים ויום או יומיים לאחר מכן נבצע את ההתקנה.
דלתות פלדלת מעוצבות מיוצרות לפי דרישת לקוח, זמן ההמתנה מלקיחת מידות ואישור ההזמנה הוא 28 ימי עסקים משהו כמו חודשיים בפועל. 
לדלתות כניסה מעץ מלא זמן ההמתנה יכול אף להתארך מעבר ל28 ימי עסקים.
במקרה של חידוש דלת כניסה מעץ מלא ניתן להזמין ולקבל שירות עוד באותו היום.

במקרה של התקנת דלת פלדלת חדשה מה עדיף משקופי הלבשה או בניה?

זהו שיקול מאוד חשוב ומכריע, ככלל בכל מקרה שהמשקוף הישן הינו משקוף בניה מבטון ניתן ומומלץ להתקין את הדלת החדשה עם משקופי הלבשה.
במקרה שהמשקוף הישן הינו קונסטרוקציית ברזל ללא בלוקים סביב הדלת (כמו בהרבה מבנייני הרכבת) אז כדאי מאוד לנצל את התקנת הדלת החדשה לבניית פתח מבלוקים ולבטן את המשקופים.